To był dzień pełen radości, uśmiechu, wspólnej zabawy i integracji całej społeczności szkolnej. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i sukcesu naszego pikniku szkolnego.
Dyrektor szkoły składa szczególne podziękowania Radzie Rodziców za inicjatywę, ogromne zaangażowanie i koordynację wydarzenia. Dziękujemy nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc w przygotowaniach oraz sprawny przebieg pikniku.
Wyrazy wdzięczności kierujemy również do wszystkich rodziców za wsparcie, obecność i stworzenie wyjątkowej atmosfery rodzinnego święta. Największe podziękowania należą się jednak naszym dzieciom – za ich entuzjazm, energię i wspaniałą zabawę, która była najlepszym dowodem na to, jak potrzebne są takie spotkania.
Serdecznie dziękujemy także Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogoźniku za obecność, przygotowane atrakcje oraz przybliżenie dzieciom i dorosłym ważnej pracy strażaków.
Dziękujemy również Radnym z Rogoźnika oraz Stowarzyszenie Motocyklowe Wyciągnięte Ze Stodoły
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. To dzięki Państwu nasza szkoła jest miejscem pełnym życzliwości, współpracy i pozytywnej energii. Już dziś czekamy na kolejne wspólne wydarzenia!
Razem tworzymy wyjątkową społeczność szkolną!